MČR TROJBOJ 2021 - 2. místo

PŘÍBĚH ZAČAL...

když jsem byl malý kluk. Nebyl jsem ovšem ten typ, kterému všechno jde ihned a je celoživotně veden ke sportu a pohyb jsem nesnášel. Byl jsem nešťastný obézní kluk, který se bál sportování.

Měl jsem velmi oslabenou imunitu a byl stále nemocný. Boleli mě obě kolena a bedra a doktoři mi tvrdili, že si v 18 ti letech nebudu schopný obléknout džíny bez bolestí a budu dokonce kvůli diagnóze pravého kolene na vozíku.

Ale já se nenechal odradit.

A o několik let později jsem překonal český národní rekord v dřepu a učím lidí zbavit se stejných problémů, které jsem měl dříve taky. 

Zvládl jsem to já, zvládneš to i ty!

JAK SE TAKOVÁ ZMĚNA STANE?

Silový trénink si mě našel sám. Po tom, co jsem viděl venku kluky na workout hřištích, jaké dokážou výkony, jsem chtěl jsem zjistit, co to obnáší.

A tak mě zvědavost dostala k domácímu tréninku bez vybavení podle youtube videí. Ty mě dovedly k disciplíně a ta mě dovedla k odstranění zásadních bolestí, se kterými jsem se potýkal.

To upoutalo mou pozornost a od té doby se silový trénink stal nedílnou součástí mého já. Začal jsem závodně hrát florbal, chodit ven hrát fotbal na hřiště a zjistil, že ten nešťastný ubohý klučina, kterým jsem byl, se dokáže změnit a nejen to, dokáže být mimořádně zdatný ve všem, co si umane.

MČ DRUŽSTEV - 1. MÍSTO

A DNES?

Dnes mám za sebou přes 4000 osobních tréninkových lekcí a nespočet vzdělávacích kurzů v oboru zdraví, síly, dlouhověkosti. Stále se učím a vzdělávám a pomáhat lidem s jejich tělem a myslí je mým posláním. 

Oběvuji nové sporty a posouvám své limity. Je to nekonečná cesta, obsahující nekonečné množství informací a já miluji každou sekundu, kterou tomu mohu věnovat. Těším se na tvůj příběh!